príprava sezóny 2014

Hľadáme dobrovoľníkov, ktorí nám pomôžu pri úprave objektov a ich dvorov pred otvorením tohtoročnej sezóny. Okrem čistenia a upratovanie budeme rekonštruovať dvere, zárubne okná a stropy, nanášať ílovú omietku, včítane vápenného náteru, pripravovať informačnú tabuľu a orientačný systém.

Trvanie: od 7.5. do 16.5.2014

Ubytovanie a strava sú zabezpečené. Prosíme účastníkov, aby sa nahlásili v primeranom predstihu. Ubytovacia kapacita je obmedzená.

Viac informácií nájdete na:

http://dobrovolnictvo.sk/profile/company/event/146/priprava-sezony-2014

https://www.facebook.com/NovydvorBrhlovce


Kontaktná osoba: Marika Šebeňová, 0918 121 049, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

dobrovoľníci

 

 Hľadáme 10 dobrovoľníkov, ktorý nám pomôžu pri úprave objektov a ich dvorov pred otvorením tohtoročnej sezóny. Okrem čistenia a upratovanie budeme rekonštruovať dvere, zárubne okná a stropy, nanášať ílovú omietku, včítane vápenného náteru, pripravovať informačnú tabuľu a orientačný systém. Ubytovanie a strava sú zabezpečené. Prosíme účastníkov, aby sa nahlásili v primeranom predstihu. Ubytovacia kapacita je obmedzená.

Viac informácií na http://dobrovolnictvo.sk/profile/company/event/104/priprava-sezony-2014